The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.09.2017, 18:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując, nikt nie jest zadowolony ze stylu i ostatnich wyników, a także ukontentowany tym, że punkty zdobyliśmy dzięki indywidualnym błyskom kilku zawodników. Jednocześnie każdy rozumie, że mamy w miarę komfortową pozycję w lidze, punktowo wystartowaliśmy nieźle, ale wciąż się zgrywamy, przebudowujemy i leczymy kontuzje. Nikt normalny nie ma też chyba wątpliwości, że nie mamy składu na top3, ani finansów na top8 (podaję orientacyjnie, liczba jest tu nie istotna, chodzi o to, że nie jesteśmy krezusem).

Odejmując od tego inwektywy, wychodzi na to, że jedni uważają, że lepszym/jedynym rozwiązaniem jest Kiko zostawić i trzymać kciuki, żeby dzięki ciężkiej pracy (także nad sobą) zażegnał ten mały kryzys i powoli pchał kamień pod górę, a drudzy, że trener nic już nie jest w stanie zmienić i razem z tym kamieniem spierdzielimy się na sam dół.

Jest mi bliżej do opcji nr 1. Ramirez nie jest bogiem ławki trenerskiej, ale jego zwolnienie to wielkie ryzyko, a nie wielka szansa na poprawę sytuacji.

Natomiast innych racjonalnych stanowisk do wyboru (niż opcja 1 bądź 2) nie widzę, bo rewizja strategii budowy klubu po kilku słabych meczach, w środku sezonu i przy takiej inwestycji środków i kapitału ludzkiego w projekt Kiko-Junco byłaby czystą głupotą.
Z tym się zgadzam co napisałeś - to kwestia niuansów która opcja 1 czy 2. Ja przez długie miesiące byłem zaciekłym obrońcą naszego "Simeone" ale powoli tracę nadzieje. Na ile jest to jego wina, a na ile sama idea hiszpańskiej Wisły w naszych realiach jest niemożliwa do spełnienia bez dukatów w sakwie, nie wiem jeszcze. Niemniej życzę naszemu treneiro żeby przede wszystkim opanował grę z tyłu. Pisałem o tym od meczu z Zabrzem. Nasza obrona gra słabo i nie widać poprawy. Jakby to się udało naszemu trenerowi poprawić byłaby inna rozmowa.

Przed nami mecz z Jagą i wcale mnie musimy go przegrać czy zremisować. Spokojnie możemy wygrać jeśli zagramy dobrze z tyłu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:37.