
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#11
|
|
Zęby bolały od oglądania tego spektaklu. Jak mają grać na takiej wyjebce (bo mam nadzieję, że nie są tak słabi, że przerasta ich oddanie celnego strzału w ciągu 90 minut) i przegrywać 0-2 to niech się zastanowią nad walkowerami. Taniej wyjdzie.
Co się rzuca w oczy: 1. Nie mamy napastnika.. 2. Nie mamy napastnika.. 3. Nie mamy napastnika.. .. 61 Nie mamy napastnika.. ... 421 Małecki większość akcji chce kończyć sam a jak już wpadnie na pomysł, że można wrzucić piłkę to głowa w dół i oczy zamknięte. Po takich meczach człowiek ma dość ESA 37 leszczom z podlasia za te śpiewy życze straty mistrzostwa w ostatniej kolejce. |
|
|

|
||||||
|
|