
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Dużo czasu do meczu. Trener wypowiadał się, że "ma być gotowy na Lecha" - stąd uznajemy, że gracz może wystąpić w meczu.
![]() Dużo w tym meczu może zależeć od formy Załuski. Oby omijały go błędy jak przy 1 bramce Nafciarzy. Kluczem może być także zagęszczenie pola tuż przed "16-stką" Wisły. Nie wolno pozwolić rywalowi na oddawanie strzałów z dystansu. Kolejorz niby tylko 5 goli spośród 43 bramek strzelił zza pola karnego, ale trzeba pamiętać, że tacy zawodnicy jak Kownacki czy Robak czekają tylko na dobitkę. Kolumbijczycy zostali zarejestrowani i mogą grać. Powód: 2 quote
Ostatnio edytowane przez jonaf : 21.03.2017 o godz. 14:47.
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|

|
||||||
|
|