
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
-turbina nie pracuje jak kiedyś -czucie pilki jakby był po paraliżu -biegnąc z piłka ciezko mu wygrac pojedynek 1vs1 -nie powinen wykonywac karnych (nie zdziwie sie jak Zdenek jest wskazany do strzelania jako 1) Ale Pawka to Pawka. Co do Zdenka... On zazwyczaj chce więcej niz może. Wczoraj bardzo słaby mecz, jak kleił piłke to na 4 metry albo w ogóle nie kleił. No ale był zły bo chcial zagolowac dla nowej ukochanej, cieszmy sie ze pilkarze maja sportową złość, gorzej jakby jej nie mieli. Imho Cywka nieźle. Nie zajebał nic, nie stwarzał zagrożenia pod nasza bramką, jak na to co grał wczesniej to duza poprawa. Loszka musi troche pokopac by zrozumiec naszą lige. Załuska bedzie TOP w tej rundzie. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|