
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#11
|
|
Bez 7 ważnych zawodników, z których przynajmniej 5 lub nawet 6 gra w podstawowej 11-tce tak musiało się to zakończyć.
Nie było Jovica, wg mnie najlepszego PO w lidze, nie było gościa który ciągnie nam grę w ofensywie czyli Małego, nie było dwóch solidnych obrońców (Guzmics i Sadlok) nie było Ondraska, nie było Pietrzaka który Mójte wciąga nosem i nie było Zachary który jest przeciętniakiem ale mimo wszystko lepszym zawodnikiem, niż niedoświadczony Drzazga. Z Arką większość wróci więc wierzę że wygramy. |
|
|

|
||||||
|
|