Konrad. napisał(a):

Gdyby Legia przgrała ostatni mecz z Dundalk i nie załapała się LM tylko do grupy LE, ile meczy musiała by w niej wygrać aby zdobyć tyle samo punktów do rankingu awansująć do LM i przegrywając 6 meczy?
Jakbyś miał chwilę to proszę o taką symulację.
Chodzi mi oczywiście o ranking krajowy, nie klubowy. Co się bardziej opłaca, pod względem punktów, nie kasy rzecz jasna.
|
Zadajesz to pytanie pod katem gry Wisly Krakow w LE? Niestety w naszym kraju rzadko ktory klub bierze te rozgrywki powaznie skoro gro z nich odpada z nich w przedbiegach. Jesli juz sie zaczyna temat gry w pucharach to trzeba miec na wzgledzie to, ze wypadalo by w nich wystepowac rok w rok by klub podreperowal swoja pozycje wyjsciowa w rankingu uefa a pozniej pomogl calemu krajowi. Poprzez regularna gre w pucharach naszych klubow poprawimy marke naszej ekstraklasy i mozemy zdolamy przestawic myslenie mlodych pilkarzy jakoby gra na zachodzie byla ich jedyna droga w pilkarskm zyciu.