
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
Legia w kolejkach poprzedzających LM już przegrywała z takimi potęgami jak Termalica, Łęczna czy Arka u siebie, więc nie widzę powodów czemu My nie mamy pokusić się o zwycięstwo.Nie przemawiają do mnie jakieś słabe wyniki Legii, że muszą bo tracą dystans, panicze z Legii mają we łbach spotkanie w Lizbonie, i chyba nikt z nich nie chciałby wypaść ze składu.Jak nie będziemy odstawiać nogi to 3pkt są bliżej niż wszystkim się wydaje.
|
|
|

|
||||||
|
|