
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
#1
|
|
Mam w domu gazety z 31 roku, to część historii Wisły Kraków. Zrobiłem skany i wrzucam. Fajne zdjęcie Henryka Reymana z piękną gwiazdą na piersi. Druga opis meczu Wisła Pogoń też z fotkami. Gazeta RAZ DWA TRZY.
http://images77.fotosik.pl/825/909d20310f831f94.jpg http://images77.fotosik.pl/825/82782e77eb7231c5.jpg http://images77.fotosik.pl/825/95e7088b3091a3f1.jpg http://images76.fotosik.pl/825/f5a011c843c25c1f.jpg http://images77.fotosik.pl/825/1f7ea010b5c5f1b1.jpg |
|
|