The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.08.2016, 01:04. Wisła Kraków na twitterze (plotki, komentarze, analizy)
Witajcie wszyscy

W ostatnim czasie bardzo popularnym źródłem pozyskiwania informacji stał się twitter, coraz częściej na naszym forum cytowane są wypowiedzi różnych osób z tego właśnie portalu, w związku z czym postanowiłem założyć temat, na którym będziemy mogli zebrać to wszystko w jednym miejscu. Pozwoli to nam uzyskać dostęp do wszelkich tematów dotyczących Wisły Kraków, które przewijają się w danym czasie przez twittera, a także oszczędzić czas na poszukiwanie informacji na własną rękę, ponieważ wszystko będzie znajdować się w tym wątku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś ciekawą (jego zdaniem) wypowiedź na temat Wisły, zacytuje ją tutaj wraz z jej autorem. Dzięki temu będziemy mogli też ocenić wiarygodność osób wypowiadających się na twitterze, co pozwoli nam przymknąć oko na posty niektórych "informatorów", którzy raz za razem mijają się z prawdą. Jeśli ktoś będzie chciał się odnieść do którejś wypowiedzi, prosiłbym o zacytowanie jej na początku własnego posta w celu uniknięcia nieporozumień.

Ode mnie:

1) https://twitter.com/and_klemba/statu...66306797527040 "chyba za słabo @Matt_VaranN7 wg mnie mocny kandydat - wczoraj były rozmowy Smolnego i JM. Wciaz największy problem ze JM chce cos zarobic" - Andrzej Klemba na temat kandydatury Grzegorza Smolnego na nowego Właściciela Wisły

2) https://twitter.com/MateuszMiga/stat...489344?lang=pl "TS kupno Wisly negocjuje z Cupialem. A Smolny (i chyba ktos jeszcze) z JM. Ciekawe gdzie szybciej ubiją targu." - Mateusz Miga

3) https://twitter.com/janekx89/status/766622908592652289 "J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą." - janekx89 (jego wiarygodność warto byłoby zweryfikować)



Zapraszam do wrzucania informacji i do dyskusji
Powód: Dodanie kilku cytatów od siebie
Ostatnio edytowane przez Chimek12 : 21.08.2016 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:10.