
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2016
Offline |
#1
|
|
Witam, jestem studentem V roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i piszę obecnie pracę magisterską na temat Marketingu sportowego na przykładzie Wisły Kraków. Prosiłbym Was o wypełnienie ankiety dotyczącej oceny marketingu naszego ukochanego klubu. Ankietę można wypełnić pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/mViXf6MIitnacK002
Wnioski, które uda mi się wyciągnąć na podstawie zebranych danych planuję przekazać klubowi. Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety ![]() |
|
|

|
||||||
|
|