
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#31
|
|
Kuczak nie daje sobie rady w Kluczborku, Marszalik ostatnio nie wychodzi w 11 nawet na czwartym poziomie, Mateusz Zając jest hmm.. mocno nieprzekonujący, Żemło robi błędy w rezerwach i chyba generalnie ma inne priorytety, Wójcik to już w ogóle zniknął z radarów.
Też chciałbym, żeby młodzi grali więcej, ale na razie niestety brakuje jakości. A Stępiński to nadal drewno. Strzela bramki bo ma dużo szczęścia, ale już przestało żreć. Ogólnie w polskiej lidze czasami sprzyja Ci szczęście i zakłamuje twój obraz jako piłkarza. Weźmy takiego Zwolińśkiego. Gość jak grał, nawet jak strzelał gole, to kopał się w czoło niemiłosiernie. Ale tu dostawił nogę, tam do pustaka i gole leciały, hype tak samo. Przyszedł kolejny sezon, fart wiecznie trwać nie mógł i wyszło jaki to jest piłkarz. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
|
|