
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław
Offline |
#11
|
|
ja bym ich nie lekceważył, bo:
1) mają więcej zwycięstw u siebie niż my 2) mają nóż na gardle, są na przedostatnim miejscu, a gdzie punktować, jak nie u siebie? 3) w tym sezonie w Łęcznej przegraliśmy 0-1 Nie przesadzałbym z tym hurraoptymizmem. Zwłaszcza, że wczoraj pokazaliśmy, że strzelić nam gola nie jest wcale tak trudno (na szczęście Górnik w ataku zagrał gorzej niż my w obronie). ![]()
Bramki byłych Wiślaków grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach -> https://twitter.com/misticotsw
|
|
|

|
||||||
|
|