
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Jeżeli uda się szczęśliwie zakończyć ten szalony pościg za ósemką (już naprawdę blisko - o ogranie Lubina jakoś jestem dziwnie spokojny, wyjdziemy na nich na pełnej k.. i R22 wreszcie zadziała jak należy, boję się jednak trochę, że Jaga będzie ciągnięta za uszy żeby jej wcisnąć te 4 punkty) to faktycznie otwiera się duża szansa na puknięcie sąsiadki już w pierwszej kolejce w Kałuży. I najlepsze - załóżmy, że np. Cracovia nie wygrywa za tydzień we Wrocławiu (chyba realne), to po wygranych derbach doskakujemy ich na... 1 punkt! A cztery mecze temu bylo to puktow 18
![]()
Ostatnio edytowane przez felon222 : 03.04.2016 o godz. 22:13.
|
|
|

|
||||||
|
|