
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
To była już troszkę inna Wisła od tej Pawłowskiego. Bez typowych skrzydłowych, trzeba uczciwie przyznać, że Broniszewski chciał coś zmienić. Gra gorsza niż za Moskala, ale generalnie sytuacji masa.
1. Wolski z kilku metrów nie trafia czysto w piłkę. 2. Uryga z kilku metrów nie trafia czysto w piłkę. 3. Ondrasek z kilku metrów główkuje nad poprzeczką. 4. Boguski z kilku metrów strzela obok słupka. 5. Małecki strzela obok słupka. 6. Sadlok z wolnego obił Szmatułę i słupek. 7. Wolski z wolnego dobrze uderzył. 8. Karny. No i gol Piasta po jednej z niewielu akcji. Nie licząc wolnych, 6 stuprocentowych okazji z naszej strony. 6! A bramkę strzelamy po indywidualnej akcji bocznego obrońcy. |
|
|

|
||||||
|
|