
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#20
|
|
Nieciecza ch*** grała,a naszych dotknął paraliż mentalny. Dobrze,że ten chłopak wbiegł na koniec to oprócz mega zjebanego strzału Donalda coś się jeszcze zapamięta
Problemem Wisły jest wykończenie..nietrafianie w 100% sytuacjach, oraz indywidualne błędy. Tutaj zmiana trenera nic nie da....bo cóż poradzić na wczorajszą beznadziejną dyspozycję Boguskiego,podania donikąd Cywki lub dramatyczne strzały Jankowskiego(jak tak profesjonalista w ogóle może..notorycznie knoci) Jeśli chodzi o Sadloka to akurat uważam,że zagrał ok. On jako jedyny nie boi sięi sieknąć konkretnie z dystansu. Wystarczyłoby nabyć napastnika oraz skrzydłowego i punkty będą wpadały. Frekwencja jest dobra biorąc pod uwagę poziom polskiej piłki. Wałkowano to tutaj 100x..można i 101..po kiego porównywać ilość ludzi do miejsc na stadionie? Zrobiono za duży i tyle.
Ostatnio edytowane przez Babba : 19.10.2015 o godz. 15:46.
|
|
|

|
||||||
|
|