Dariook napisał(a):

Że niby tym jednym meczem, grajki rezerw będą bardziej ograne? A od sprawdzania to są treningi a nie zawody o PP, który staje się coraz bardziej prestiżowy i jest najkrótszą drogą do występu w europejskich pucharach.
|
sprawdzanie na treningach

?no cóż mozna i tak.czyli dalej twierdzisz,ze mielismy realne szanse na PP?to w takim razie tak samo realne szanse na MP.w koncu te same kluby graja i w PP i w lidze....dalej.moze to źle zabrzmi ale na dzień dzisiejszy nie bardzo nas stać na granie w europejskich pucharach.mówię o finansach. startujemy od samego "dołu".duze szanse na wylosowanie kazachstanu,gruzji czy innej armenii.taki wyjazd to ok 200 tyś zł.i nei daj boże ,ze odpadniemy.do tego dochodzi konieczność wzmocnienia kadry bo chyba nie chcesz kompromitacji?my na razie musimy długi pospłacać a nie robić nowe,trzeba cierpliwości.