
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, dziś w Warszawie odbyło się losowanie par 1/16 oraz 1/8 rozgrywek Pucharu Polski.
Poniżej przedstawiam zestaw par i zapraszam do dyskusji. 1/16 finału - 12 sierpnia 1. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2. Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3. Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 4. Ruch Chorzów - Wisła Kraków 5. Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 1926 Łomża / Chrobry Głogów 6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 7. Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 8. Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 9. GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów 10. Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice 11. Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 12. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 13. Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 14. Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce 15. ROW 1964 Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia 16. Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice 1/8 finału - 23 września 17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2 18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4 19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6 20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8 21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10 22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12 23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14 24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16 1/4 finału - 28 października, 18 listopada zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18 zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20 zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22 zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24 Jak myślicie, czy tym razem sztab trenerski oraz zarząd naszego klubu również potraktuje rozgrywki pucharowe z przymrużeniem oka i w Chorzowie zagramy rezerwowym składem. Zaraz, rezerwowym? To my mamy jakieś rezerwy? Zapraszam do dyskusji, Mam cichą nadzieję, że temat nie zostanie zamknięty już 12 sierpnia.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 23.07.2015 o godz. 11:56.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|