
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam,
zakładam temat w którym podyskutujemy nad podsumowaniem mijającego sezonu. Co was rozczarowało, jakie mieliście oczekiwania. Kogo byście wyróżnili a kogo zganili. Jakie są wasze odczucia po mijającym sezonie? Gorycz, rozczarowanie? Jakie macie spostrzeżenia? Jest szansa na lepsze jutro, czy raczej powolne gaszenie światła i przecieranie kurzu ze zdobytych pucharów.. Bo na nowe się nie zanosi. Proponuję również, aby każdy kto chce w swoim podsumowaniu sezonu wyodrębnił kilka kategorii, które później zliczę i podsumuję. Najlepszy mecz: Najgorszy mecz: Plus sezonu: Minus sezonu: W każdej kategorii można podawać MAKSYMALNIE trzy zdarzenia, w plusie/minusie sezonu można podać - transfer, wydarzenie, daną sytuację. Mam nadzieję, że mniej więcej wiecie o co chodzi. Głosujemy do 15 czerwca 2015. Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|