
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich? | |||
| Andrzej Duda |
|
147 | 85,96% |
| Bronisław Komorowski |
|
24 | 14,04% |
| Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#11
|
|
kolega Padre1906" Jakie fałszowanie?" zakrzyknij z wiesniak842 o "odmętach szaleństwa", pisze wam Ayala o braku 130 tys głosów na Śląsku , a Wy wzruszacie ramionami i piszecie dyrdymały nie na temat obarczając PIS wszystkim złem , kto jest do k...y nędzy od przeprowadzenia i zgodnego z prawem ogłoszenia wyników wyborów ? PIS ? , czym jeszcze obarczycie PIS ? parodia
wiesniak842 "Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii" ha, ha niesiołowski przemówił , cały mainstream to powtarza , pojętny uczeń , pojętny Padre1906 "Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?" Ty się czytasz ? cały Twój wywód powyżej to brednie powtarzane przez mainstream , a cytat powyżej ? sam sobie odpowiedz , żyjemy w demokratycznym kraju czy bananowej republice że wypisujesz takie bzdury ? Gwiaździsty "Co wybory ten sam motyw, czyli urwanie głownej partii opozycyjnej jak najwiekszej liczby" dokładnie , teraz do korwina dołączył kukiz , reszta antyssystemowców tez "pracuje ' w pocie czoła
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 28.04.2015 o godz. 21:23.
|
|
|

|
||||||
|
|