
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Patrząc na bilans żółtych/czerwonych kartek Korona zajmuje 3 miejsce za Ruchem i Zawiszą. Podbeskidzie do meczu z nami grało równie czysto jak my. Rozczaruje co poniektórych, ale Korona dalej ścina równo z trawą pomimo odejścia Ojkrzyńskiego.
Każdy wynik jest możliwy, tym bardziej że drużyna z Wronek pokazała, że można tam tracić punkty. Jak wyjdziemy z podobnym nastawieniem co na Górnika, a w drugiej połowie zaatakujemy jak z Podbeskidzie to będzie dobrze. |
|
|

|
||||||
|
|