
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania: | |||
| Tak, są kompletne. |
|
53 | 81,54% |
| Nie. |
|
7 | 10,77% |
| Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. |
|
5 | 7,69% |
| Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#11
|
|
Jednak należy winić za ten mecz Buchalika (1 bramka), Smudę (zmiany i ustawienie) i sędziego (za nieuznanie bramki i brak karnego po faulu na Zającu, nie wiem czy nie było karnego na Jankowskim).
Gdzie był Burliga prxy 1 bramce dla Ruchu ? |
|
|

|
||||||
|
|