
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
vs. ![]() Przed nami już przedostatnia kolejka dogrywki. Wisła wyjeżdża tym razem do Gdańska, gdzie zmierzy się z drużyną Lechii. O czym tu pisać? Wisła pojedzie w mocno okrojonym składzie, żeby zmierzyć się z ambitnie grającą Lechią. W tabeli lechiści znajdują się na 5 miejscu i wyprzedzają o 1 punkt wiślaków. Porażka w Gdańsku, przy pechowych dla nas rozstrzygnięciach w innych meczach (zwycięstwo Pogoni i Zawiszy) może zapchnąć Wisłę na 8 miejsce. Ewentualne zwyciestwo, przy podobnych rozstrzygnięciach wywinduje Wisłe na 4 miejsce. Poprzedni mecz w Gdańsku w 24 kolejce, 28 lutego br. zakończył się remisem 0:0. Rozmawiajmy. |
|
|

|
||||||
|
|