
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła rozpocznie rundę wiosenną od: | |||
| Zwycięstwa! |
|
79 | 79,00% |
| Remisu! |
|
17 | 17,00% |
| Porażki.. |
|
4 | 4,00% |
| Głosujących: 100. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#33
|
|
Niczego lepszego się nie spodziewałam w pierwszym meczu po przerwie zimowej, więc bardzo się cieszę, że udało nam się wywieźć trzy punkty z Gliwic. W dość słabym stylu co prawda, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Wierzę, że z każdym kolejnym meczem forma, dokładność i zrozumienie na boisku będzie coraz większe, ciekawi mnie też, jak to będzie wyglądać z Darkiem Dudką w składzie.
Podobał mi się wczoraj Semir, widać, że to wciąż jest grajek o konkretnych umiejętnościach, tylko że też potrzebuje więcej czasu, by osiągnąć optymalną formę. Gdy tak się stanie, to nie mam wątpliwości, że będzie brylował razem z Chrapkiem, Brożkiem, Gułą... Ogólnie to pomoc mamy solidną, boję się jedynie o skrzydła i środek ataku. |
|
|

|
||||||
|
|