
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 09.2013
Offline |
#28
|
|
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Ostatnio edytowane przez keth : 08.12.2013 o godz. 21:46.
|
|
|

|
||||||
|
|