
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
Twoje prawicowe poglądy dziwnie konweniują z pomysłami komuszego PO czy poligłupa. Też liczysz że ci będą emeryci po 30 000 wpłacać? A jak przyjdzie ktoś z dobrowolnym datkiem 1000 000 000 pod jednym malutkim warunkiem, to co? Spełnisz warunek czy pogardzisz żywą kapustą, a co jeżeli to będzie jedyny skory do datku? Gdybyś choć deczko pomyślał to byś wiedział dlaczego "dobrowolne datki" nie istnieją. A takie pomysły to prosta droga do dyktatury. Każdy o tym wie, szkoda ze prawicowcy od Mikkego propagując takie herezje albo są głąbami albo takich udają. W jednym i drugim przypadku wykreślają się z listy tych na których mozna by zagłosować. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|