
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem? | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
53 | 50,48% |
| Skromnym zwycięstwem! |
|
45 | 42,86% |
| Będzie remis. |
|
5 | 4,76% |
| Zwycięstwem Piasta. |
|
2 | 1,90% |
| Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#11
|
|
Panowie i Panie wszystko rozumiem, kadra Wisełki okrojona strach o kartki OK ale nikt Nam nie da pkt bo to jest Wisełka i tak ma być! chłopaki mają grać każdy mecz jakby to miał być ich mecz życia - tak jak z amicą! trzeba grać agresywnie może i łapać kartki ale trzeba punktować po tym się pozna charakter drużyny ten mecz dla tabeli tak samo ważny jak mecz z ległą czy parchami więc nie patrzmy kto zagrożony trzeba miażdżyć konkurentów! a polska piłka jest tak mizerna, że z zaangażowaniem bez Bunozy czy Ostoji możemy pyknąć ległą! ave!
|
|
|

|
||||||
|
|