The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.08.2013, 18:05
Uważam, że czepianie sie Ostoi Stiepanowicia jest na wyrost i raczej jest powtarzaniem opinii dziennikarzy, ktorzy nie widzą tego, co naprawde Ostoja robi. Tego też raczej nie widać w telewizji, ale z trybun.
Ostoja bardzo dobrze się ustawia i odbiera piłki. Jest tylko jeden problem: od dawna powtarzający się grzech Wisły polegajacy na tym, że kiedy jakiś zawodnik obrony czy środka pola, grający w defensywie, ma piłkę, "wszyscy stoją i czekają nie wiadomo na co" jak kiedys określał to Kasperczak.
W takiej sytuacji można piłkę rozgrywac tylko do tyłu, o czym świetnie wie rywal i naciska utrudniając takie nawet zagrania.
Zawodnik środka pola, jak Ostoja, w tym momencie albo gra do tyłu, albo usiłuje zagrać coś na jeden kontakt do przodu, albo uzyskac lepszą pozycję balansem ciała, zwodem. I to Ostoi w pierwszej połowie wychodziło. Grał solidnie. Duzo widział. Zagrał kilka naprawdę dobrych piłek rozpoczynających atakowanie.
W drugiej polowie, kiedy pyry więcej i agresywniej atakowały i wywierały presing w środku, Ostoja pozostawiony bez jakiegokolwiek piłkarza, który by się urywał i szukał miejsca w środku do rozegrania, nadal usilował walczyc o lepszą pozycję dającą możliwość uruchomienia ataku. Ale wiekszy presing pry, większe zmeczenie Ostoi powodowały błędy i w konsekwencji faule i żółtą kartkę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:35.