
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
|
chłopie...
co ma wspólnego poparcie Kosova do tego kto chodzi u Nas do młyna? Jak wisi PDW to znaczy ze pozdrawiamy wszystkich pedofili i gwałcicieli z zakładów karnych ? jebnij że się w łeb. Masz ileś tam sektorów na stadionie, a ty idziesz do młyna z jakimiś wynalazkami, do miejsca za które niektórzy ...oddali życie a potem sie dziwisz ze ktoś sie przypierdala. ja rozumiem ze bilet kosztuje grosze na młyn, ale on kosztuje grosze dla ludzi którzy za Wisłe np. zapierdalaja 24/h a nie dla turystów. Dla turystów masz sektory na P R O S T E J, z której przeciez przepięknie widać. i tak sobie mogą podopingować tak jak ich Panie nauczyłeś.... p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|