
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu? | |||
| Śląsk wygra! |
|
9 | 20,93% |
| Padnie przyjacielski remis! |
|
10 | 23,26% |
| Wisła wygra! |
|
24 | 55,81% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 04.2013
Offline |
#11
|
|
Żal na to było patrzeć. Nawet Sarki miał momentami problem z przyjęciem i opanowaniem piłki.
Tyle warte jest to pier**** w studiach o tym jak to Wisła tylko z jednym obcokrajowcem rozwaliła Koronę. Nasza "zdolna młodzież" została brutalnie sprowadzona na ziemię co do poziomu swoich "umiejętności." Problem jest taki, że to ten mecz, podobnie jak poprzednie ze Śląskiem, Lechią na wyjeździe a nie mecz z Koroną stanowią ich "normalny" poziom. |
|
|

|
||||||
|
|