The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór:
Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! 26 32,50%
Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! 28 35,00%
Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! 10 12,50%
Bedzie remis... 10 12,50%
Przegramy to... 6 7,50%
Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.04.2013, 16:09
Pytanie o puchary, to jest pytanie o to czy ma być kontynuacja .. Bednarz, PMSzkol i ciągłe powtarzanie bajki o tym że wszystko było super, tylko Ci okropni Holendrzy zdobyli to paskudne MP i osiągnęli najlepszy wynik od 9 lat w pucharach (jak mogli zrobić coś tak paskudnego, to niewybaczalne ! .. hmm i pomyśleć że niektórzy dali się nabrać na opowieść o złym obcym i że J.B zbuduje nam lepszą przyszłość )..

Wszystkie rozważania o tym czy lepiej grać w pucharach, czy lepiej nie grać, łagodnie pisząc, abstrahują od układu odniesienia, czyli od tego co planuje boss w nowym sezonie, bo tego dokładnie, na dziś, nie wie nikt. Może być tak że puchary zmobilizują B.C. do inwestycji i zmian personalnych, ale może też być dokładnie odwrotnie, potencjalny sukces w lidze (tj. np.4 miejsce i gra w pucharach) zakonserwuje nam to co mamy teraz, co oznaczałoby kolejny stracony sezon..

Jak dla mnie najważniejsze jest co zrobi właściciel , czy zainwestuje czy też nie, oraz na jaki plan rozwoju postawi, a może jednak brak planu i jedynie wyciąganie z klubu ile się da (a da się już coraz mniej), no i jakim składem szkoleniowo-zarządzającym chce owe plany realizować, choćby z moim „łysym ulubieńcem” czy też bez niego .. Co zrobi właściciel (!?) to jest ważne, a nie to jakie wyniki ma teraz drużyna.

PS. Co nie zmienia faktu że każda wygrana Wisły mnie cieszy i bramka Patryka też wzbudziła moją szczerą radość, bo obok zimnej kalkulacji, wszyscy jesteśmy przecież wiślakami , czyli chcemy kolejnych zwycięstw, tak myślę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.04.2013 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.