|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1

28.03.2013, 12:20. Msza Św. w intencji Henryka Reymana na stadionie Wisły, czwartek 11 kwietnia 2013 r.
|
Cytat:
|
Msza Święta w intencji Henryka Reymana na stadionie Wisły Kraków!
Już w czwartek 11 kwietnia, czyli dokładnie za dwa tygodnie, obchodzić będziemy 50. rocznicę śmierci Henryka Reymana. Z tej okazji Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków i Wiślaccy Patrioci zorganizują mszę w intencji legendy Wisły Kraków. Dzięki temu, że klub zgodził się na to, by odbyła się ona na stadionie, 11 kwietnia zapraszamy wszystkich Wiślaków na trybunę C! To pierwsze takie wydarzenie w naszej kibicowskiej historii. 11 kwietnia powinniśmy po brzegi zapełnić Trybunę Północną. Każdy Wiślak powinien oddać hołd Henrykowi Reymanowi zjawiając się tego dnia na stadionie Wisły Kraków.
Msza Święta nieco będzie różniła się od tych, które co niedzielę odprawiane są w naszych parafiach. Nie zabraknie w niej kibicowskich akcentów.
Początkowo miała być odprawiona tylko za duszę Henryka Reymana. Ze względu jednak na ostatnie tragiczne wydarzenia i wypadek autokaru kibiców Lechii Gdańsk nie mieliśmy wątpliwości, że również im potrzebna jest nasza modlitwa. Tak więc 11 kwietnia na stadionie modlić się będziemy nie tylko za Henryka Reymana, ale również za naszych Braci z Gdańska.
11 kwietnia czeka nas bezprecedensowe wydarzenie. Wydarzenie, w którym powinien uczestniczyć każdy kibic Wisły Kraków.
Wkrótce będziemy publikować kolejne informacje. Już teraz prosimy jednak o zarezerwowanie sobie w czwartek, 11 kwietnia wolnego popołudnia. Msza Święta rozpocznie się o godzinie 18:30.
11 kwietnia będzie także premierą kilkuminutowego filmu o Henryku Reymanie przygotowanego przez Stowarzyszenie. W późniejszych planach jest także stworzenie filmu pełnometrażowego.
Po mszy wspólnie udamy się pod pomnik Henryka Reymana by złożyć tam kwiaty i odpalić znicze.
JEDYNY TAKI KLUB, JEDYNA TAKA LEGENDA!
CZWARTEK, 11 KWIETNIA, GODZINA 18:30
STADION MIEJSKI IM. HENRYKA REYMANA, TRYBUNA C
MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI HENRYKA REYMANA I KIBICÓW LECHII GDAŃSK
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
|
źródło: SKWK
|
|