
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Najciekawsze z wywiadu:
Pan przyszedł tylko sprzątać? Jacek Bednarz: Wróciłem, żeby Wisła stanęła na nogi. Co będzie później, oceni właściciel i rada nadzorcza. Być może na czas pomyślnych wiatrów będzie potrzebny inny kapitan. Inwestycja w szkółkę piłkarską to błąd Jacek Bednarz: Inwestycja w szkolenie to obowiązek. Zbyt drogi obowiązek? Jacek Bednarz: Wierzę, że coś takiego, co będzie się nazywało akademią Wisły, powstanie. Nie znaczy to, że taki twór musi być prowadzony wyłącznie przez naszą spółkę. Można wymyślić taki system, że szkolenie będzie pod auspicjami spółki, tylko nie będzie z nią bezpośrednio połączone. Taka koncepcja, w porozumieniu z innymi środowiskami w Krakowie i okolicy, będzie dziś najłatwiejsza. Sama spółka na pewno nie stworzy akademii, co nie znaczy, że nie będziemy szkolić. |
|
|

|
||||||
|
|