The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ecostafic
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.02.2013, 14:12. Kto kocha ten wierzy siła w młodzieży!
W nowej rundzie kontynuujemy akcję z darmowymi wejściówkami na sektor C. Dotyczy ona chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.

Mecz z Jagiellonią odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 20. Jest to pierwszy wiosenny mecz Wisły Kraków przy Reymonta.

Zainteresowani darmową wejściówką proszeni są o przyniesienie do Strefy Kiboli swoich Kart Kibica. Można to zrobić w środę, 27 lutego, od godziny 15 do 19. Co oczywiste nie musicie zjawiać się osobiście - wystarczy, że jedna osoba przyniesie karty kibica kolegów.

Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy).

Bilety i karty odberać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.