Savik napisał(a):

Zrozumcie, że im niższa pozycja Wisly tym dla Cupiala koszty sa wyższe, a i potencjalna wartość klubu maleje ....
A na czym jak na czym, ale na liczeniu pieniedzy on sie zna...
|
I to właśnie szkopuł. Zdaje sobie doskonale sprawę, że doprowadzenie Wisły do pionu będzie teraz zdecydowanie "droższe" niż jeszcze rok temu. Prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć w nowego trenera z prawdziwego zdarzenia i kilkunastu nowych zawodników. Obym się mylił, ale jeśli rzeczywiście ma pojęcie o liczeniu pieniędzy, wie, że już nie odzyska swojej kasy i nie za bardzo pali się do nowych wydatków, tym bardziej, że drobne nie wystarczą, a wydanie nawet sporych sum nie daje żadnej gwarancji.