
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#11
|
|
Nie ma czym się podniecać - co to za kara
Następnym razem debile powinni się postarać zrobić większą zadymę, żeby kara była "honorowa", a nie takie tam. Jedyna nadzieja dla debili, że ich "Wisła w sercu" dostanie wysoką karę finansową, co nada stosowną rangę ich "kibicowaniu". Swoją drogą, zawsze zastanawia mnie, co to za radość iść na stadion po to, żeby oglądać dupę podskakującego rząd wyżej "kibica". Żeby tam jeszcze ładne dziewczyny przynajmniej z 30% stanowiły, ale facet facetowi w dupę się gapić przez kawał meczu Jakieś to nienormalne .... |
|
|

|
||||||
|
|