The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2012, 21:21
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnij skakać z radości po ewentualnym remisie z kuchenkami Tak samo mi wstyd oglądać Łukasza G. w koszulce Wisły jak czytać takie posty.
A mi wstyd dyskutować z takimi jak Ty. Ignor.

Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A Melikson i Iliev nie potrafi centrować ?Genkov potrafi bramki strzelać nie tylko głową. W sumie to Garguła ma bardzo dobre centry i wolne może by go wypróbować na skrzydle ? Ofensywa mogła by według mnie wyglądać tak :
------Genkov---------
Iliev---------Melikson-------------Garguła
Tylko kto jako defensywni ? Sobol już według mnie nie może dać Wiśle wiele może Czarek i Kew by tam zagrali? A Obrona to według mnie MUSI być taka : Buno,Głowa,Czekaj/Chavez tylko ten w formie i Marko też tylko ten w formie.Bramka no to Sergei(Bo kto?)Miśkiewicza nie postawi,zastanawia mnie tylko dlaczego szansy nigdy nie dostał Milan Jovanić ?Jestem optymistą i uważam że ten mecz wygramy
Niestety Iliev i Melikson są przystosowani bardziej do gry kombinacyjnej. Nie potrafią dobrze dośrodkować na głowę Genkova albo tych centr jest po prostu za mało. Jakkolwiek abstrahując już od tego wszystkiego zgadzam się w Twoim poście z tym, że to Kew powinien grać w drugiej linii jako defensywny pomocnik.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 29.10.2012 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:42.