
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#11
|
|
Podsumowanie meczow rewanzowych 2 rundy:
![]() Czerwony: Niekorzystny Zolty: Korzystny Zielony: bardzo korzystny druzyny podkreslone: druzyny ktore awansuja dalej druzyny pogrubione : druzyny ktore reprezentuja dane panstwo Plusy: -Wszystkie nasze druzyny przechodza do 3rundy(dawno nie zaczelismy tak dobrze) -Wazny awans Slaska (gwarantowane 4 mecze) -Mistrz austrii wygrywa ale mimo wszystko przegrywa z mistrzem Luksemburgu i zegna sie z pucharami! -druzyna z Danii, Israelu chorwacji, i dwie z Bialorsi odpadaja. Edit: maly blad w meczu Kuopion Palloseura 0-1 Maccabi Natanja. (oczywscie Israelczycy wygrali ale to oni odpadaja)
Ostatnio edytowane przez OrzelCT : 27.07.2012 o godz. 00:05.
|
|
|

|
||||||
|
|