
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#9
|
1. Embargo na mięso załatwił nam nie J. Kaczyński tylko interesy FR z Unią. Wprowadzono je nie tylko dla Polski i nie tylko na mięso. Mam również nadzieję że z radością płacisz abstrakcyjne rachunki za gaz którymi kompensujesz Rosjanom zniesienie embarga. Taki deal jaki zrobił z Rosjanami Pawlak to JK mógł robić od razu. Ale myślał o całym kraju a nie o elektoracie PSL. 2. Te "nocne rajdy samochodowe" jak je nazywasz pomogły uratować gruzińską niepodległość czyli coś o co Piłsudski (czyli ten który sprawdził sie w czasach rzeczywistej wojny) starał sie bardzo mocno i za bardzo wysoką cenę (uważał że stworzenie wokół Rosji maksymalnej liczby niepodległych państw powstałych po upadku imperium carskiego jest najlepszą drogą do zapewnienia niepodległości Polski). Jeśli teraz piszesz z ironią o "nocnych rajdach" i jednocześnie twierdzisz że że to właśnie ci "nocni rajdowcy" kolaborowali by z wrogiem to jest to łagodnie mówiąc uderzająca niekonsekwencja. |
|
|