
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
A tak wogóle, jeżeli ta liczba obok twojego nicka jest związana z Twoim wiekiem, to wypada mi tylko złożyć wyrazy współczucia. Naprawdę, ale ciężko odnieść się do czegokolwiek z Twoich wypowiedzi - są chaotyczne, masz problem nawet żeby kogoś zacytować (jak powyżej). Spróbuję tylko skomentować jedno Twoje stwierdzenie: "przed wylotem powinny zostać spełnione wszystkie procedury bezpieczeństwa.Cos na przykładzie przepisów B.H.P jeżeli wiesz co to jest." Nie wnikając w te "B.H.P" , to wiedz, że za procedury bezpieczeństwa przy feralnym locie było odpowiedzialne MON, BOR i Kancelaria Premiera koordynująca lot. Ponieważ większość ludzi odpowiedzialnych za ten burdel nie poniosła odpowiedzialności, ba co niektórzy zostali nawet awansowani lub dostali nagrody, to wypada tylko zapłakać nad stanem naszego Państwa i ludźmi którym jest to obojętne.
Zmęczenie tematem odczuwasz? Jakbym swą wiedzę opierał na TOK FM , Wyborczej i TVN też pewnie byłbym już "zamroczony". Bo przecież media te twierdzą że wszystko jest ok i zostało wyjaśnione, a każdy kto pyta to oszołom i fanatyk, i na pewno robi to by grać trumnami lub w celach politycznych. Więc "o co chodzi" ? A do jakiego fanklubu należysz? Nie wiem, ale takie angażowanie energii w jechaniu po opozycji która nie rządzi już od 5 lat jest naprawdę czymś rzadkim w dojrzalych demokracjach Sam sobie odpowiedz, czemu nie interesuje Cię co robi rząd, tylko tracisz czas na zajmowanie się opozycją ktora w obecnym układzie nie ma wpływu na nic. I zastanów się komu jest to na rękę....![]() PS. Z tym dojeniem to o co chodzi? Z chęcią bym się odniósł do konkretnych zarzutów.... ![]()
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
|
||
|