Tak jak w temacie.
Wszystkich, którzy mają czas zachęcam do przyjścia na oba spotkania i wsparcie naszych dziewczyn w walce o awans I ligi.
Spotkanie sobotnie zostanie rozegrane przed meczem futsalu z Pogonią, więc nic nie stoi na przeszkodzie pojawić się w hali Wisły wcześniej. Emocji zapewne nie zabraknie
Warto też napisać, że W Krośnie nasze siatkarki spotkały się z dość nieprzychylnym przyjęciem (mówiąc łagodnie).
Cytat:
|
"„Kibice” drużyny z Krosna, nie byli zbyt zainteresowani spotkaniem, bo przez całe 5 setów, tworzyli coraz to nowe hasła, które miały nas obrazić, ośmieszyć i wyprowadzić z równowagi. Byli w to tak zaangażowani, że odnosiło się wrażenie, że sami czują się aktorami tego widowiska." - wspomina Karolina Surma.
|
W niedzielę mecz także o 15:00. Mimo wyjazdu do Chorzowa, fanów nie powinno zabraknąć.