
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#27
|
|
Klasyfikacja po meczu Pucharu Polski Wisła - Lech: 1. Sami 16 pkt 2. dulli78 14 pkt Lord of WC mitmichael Wiślacki Pies 6. arrosmay 13 pkt Benan Damian1241 Feniks Hormon132 kolarz90 KOMINEK KptAnt marian paździoch suchyTSW SuperDragon W.S wislak1995 WISŁAZWE 20. El'kabat 12 pkt Etiop jcts KamilAKS karas1983 kibicnh MIKITSW misiektsw pawkas1992 wojti11795 30. ..::JosE::.. 11 pkt abidal andys art. bartek89TS cassius31krakow djmala1 Domello KaRaSTSW KOALIK madenn oli38 TymonPRO wierny 44. Amstaff 10 pkt AYALA DevilMayCry emailowiec Fiti kamanwislak marcint339 piter116 staranny kibic SWEET_83 54. Bialix 9 pkt filemon Greebo ladek1989 Rustin 59. gypsy 8 pkt PhantomRanger SlawekS vip2008 wislakdaniel Zohan 65. Fifiorek 7 pkt kangurekm 67. wislak2004 5 pkt ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|