The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2012, 17:07
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Do Gwiazdzistego-to "nic sie nie stało" już zostało poruszone po meczu w SKWK i powiedziane, ze nie będzie to tolerowanie w przyszłości.

A co do Moskala i Czekają mam inne zdanie. Ale teraz to już nieistotne.
Mi tez bardziej chodzi o formę zwolnienia niż samo zwolnienia.
Nie ma dobrego sposobu na zwolnienie trenera ( cos jak poinformowanie kogos o czyjejś śmierci ) . Patrząc na sposoby zwolnienia w klubach zachodnich wcale nie odbiegamy specjalnie standardami . Myślę że o wiele większe jaja wyprawiano w zeszłym sezonie w Legii , gdzie jawnie rozmawiano o następcy Skorży który musiał robić dobrą minę do złej gdy udając ze o niczym nie wie . Później wszem i wobec ogłoszono ze jednak się nie dogadano z nowym trenerem ( sic!) . Nie trzeba tez wspominać o tym co wyprawia Wojciechowski .

Jeśli klub ( Basałaj) miałby zwołac konferencję, specjalnie ogłaszając tylko fakt zwolnienia , czyniąc przy tym sztuczne uśmiechy z Moskalem wygladało by to jeszcze gorzej .

Jedyną formę godności/szacunku wobec zwalnianego trenera jest fak, t ze dowiedział się o tym wprost od pracodawcy , a nie od mediów . Wydaje mi się że to zostało zachowane . Pracując tez tyle lat w Wiśle , musiał sobie tez zdawać sprawę z tego że bilans 2 zwycięstwa - remis i 3 porażki w lidze nie dadzą mu spokojnego stołka pierwszego trenera w Wiśle .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:03.