
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
Ja pier.dolę to forum to jest jakaś patologia.Człowiek wraca z Gdańska, super wyjazd, dobry wynik, wchodzi na forum poczytać o meczu i co? I wygląda mi, że chyba nie byłem w Gdańsku i dostaliśmy gdzieś 0-4.
Ku.rwa co za ludzie. Fartowna bramka bo w 8 minucie? No tak, należało zaczekać ze strzałem co najmniej do 70. Pewne, bezdyskusyjne zwycięstwo w meczu, w którym rywal nie miał sztycha. Ani przez moment nie obawiałem się, że Lechia może nas ukłuć. Ale widzę, że to za mało. Rozumiem, że należało zagrać jak z Koroną. Wspaniałe utrzymywanie się przy piłce, piękne strzały i znakomity wynik... Z perspektywy trybun dobry mecz naszej obrony. Irytował nieco Genkov, był jakiś ospały, bez ikry. Kirm też zagubiony we mgle. Stadion cudowny, warto było jechać. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|

|
||||||
|
|