dawiss napisał(a):

Przeciez Kirm to twór Skorzy Czemu podciagasz go pod Basalaja? W mistrzowskim sezonie Genkov gral bardzo dobrze, teraz kiedy nikomu nie idzie tak dobrze mozna wypominac Genkova...
Wczesniej Genkov gral jako napastnik, tereaz ciagle kaza mu zapierdalac od obroncy do obroncy, najlepiej od czasu do czasu, zeby gral 5 obronce... To napastnik, powinien atakowac, strzelac, tymczasem Moskal wystawial go po to zeby bronil. Skad ma miec sile na bieganie do ataku?
|
Genkov grał bardzo dobrze? Tak samo bardzo dobrze jak Garguła, przyszedł Melikson i pokazał jak gra dobry piłkarz.Może dobrze grał dla Ciebie.Poza Maorem,Bitonem czy Ilievem nie widze w Wiśle piłkarza,który gra dobrze.Inni co najwyżej przeciętnie lub słabo.