
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#1
|
|
Post ma luźny charakter. Moja propozycja:
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Jaliens, Lamey - Wilk - Iliev, Melikson, Kirm - Genkow, Biton Komentarz: Mimo wszystko uważam Jaliensa i Lameya za najlepszych obecnie zawodników na swoich pozycjach jakich ma Wisła. Melikson spokojnie powinien poradzić sobie z rozegraniem. A gra na dwóch napastników... cóż, to takie sentymentalne nawiązanie do pięknych momentów sprzed lat, kiedy Wisła wygrywała z każdym po 3, 4 do zera a w ataku biegali Żurawski i Frankowski.
Ostatnio edytowane przez dwakroki : 02.03.2012 o godz. 06:10.
|
|
|

|
||||||
|
|