
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Po zimowej przerwie powraca Ekstraklasa!
Już dziś ŁKS Łódź zagra z Polonią Warszawa i rozpocznie oficjalnie rundę wiosenną T-Mobile Ekstraklasy. Nas interesuje niedzielne spotkanie w którym to mistrz Polski - Wisła Kraków zagra na wyjeździe z zamykającym tabelę Zagłębiem Lubin. Emocje po wczorajszym meczu Ligi Europy już za pewne opadały, więc czas skupić się na niedzielnej potyczce. W rundzie jesiennej Biała Gwiazda wygrała z Lubinem 1-0 po bramce z karnego Dudu Bitona. Jak wypadanie Wisła w tym meczu ? Czy trener Moskal dokona jakiś zmian w wyjściowym składzie ? Czy na boisku pojawi się Biton czy jednak postawi na strzelca bramki we wczorajszym meczu Cwetana Genkowa? Zestaw par 18 kolejki Ekstraklasy: Piątek 17 lutego 2012: 18:00 Łódzki KS - Polonia Warszawa 20:30 Lech Poznań - GKS Bełchatów Sobota 18 lutego 2012: 13:30 Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 15:45 Cracovia - Lechia Gdańsk 18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów Niedziela 19 lutego 2012: 14:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa Poniedziałek 20 lutego 2012: 18:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok Zapraszam do dyskusji o meczu Zagłębie Lubin - Wisła Kraków! |
|
|

|
||||||
|
|