The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.01.2012, 01:42
pysio napisał(a):Wyświetl post
a może zablokujmy strony Jarka K i Korwina M? coś się tak tego Premiera przyczepili, to już staje się żałosne...
Specjalnie dla Ciebie w punktach (żebyś się nie przegrzał):

1. Przydupasy premiera usuwały negatywne komentarze z fb RM i blokowali ich autorów.
2. Na pytania dziennikarzy podano nieprawdziwą przyczynę oraz liczbę usuniętych postów.
3. Premier potwierdził to, dając się złapać w pułapkę zastawioną przez dziennikarzy - dane były w cache-u i zostały sprawdzone przez organizację monitorującą portale społecznościowe.
4. Użytkownicy fb się w....ili, ponieważ zostali potraktowani jak idioci i publicznie przedstawieni jako banda chamów.

Musisz zrozumieć, że niektórzy ludzie się szanują i nie lubią, gdy reprezentujący ich polityk ordynarnie kłamie, przy okazji jeszcze oczerniając. Tego się nie da wytłumaczyć, bo kręgosłup - choćby szczątkowy i w zaniku - ma się albo nie. Przyjmij to na wiarę - są tacy ludzie.


Niniejszym podtrzymuję wszystko co napisałem na temat intelektu elektoratu PO, pysio mi świadkiem
Dobrze chociaż, że część z nich od czasu do czasu jeszcze reaguje, gdy ordynarnie pluje się im w twarz. Najsmutniejszy widok, to gdy ktoś próbuje takich zachowań bronić: "no bo nieprawda że napluł, a jeżeli nawet, to przecież ślina jest dobra na cerę, więc miał pewnie jak najlepsze intencje".
Syndrom sztokholmski?


P.S. A jeśli faktycznie chcesz mieć do kogoś pretensje, to do dziennikarzy RMF-u. To oni zastawili na premiera pułapkę, a on przecież nie mógł być przygotowany na to, że ktoś go z jego własnych słów rozliczy. Jak oni mogli?!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.01.2012 o godz. 02:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:55.