
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
2) Uwierz mi, że jego poglądy polityczne oraz pole działań daaaaleko odbiegają od lewackich idei, 3) Co do JKM, to była umowa że dostanie trzy minuty na przemówienie niejako w ramach podziękowań dla NP za pomoc przy organizacji marszu - użyczyli swojego nagłośnienia a wielu młodych z NP działało w kamizelkach jako wolontariusze, JKM wygwizdały panienki z ruchu anarchistycznego i pajace z flagami piratów, mimo wszystko należy przyznać, że większość przyjęła przemowę JKM z aplauzem i oklaskami, 4) Podzielam opinię, że ten przekrój społeczny z dnia wczorajszego to jedyne co jest stanie zrobić to troszkę pokrzyczeć. Na jakikolwiek aktywny opór wobec działań władzy nie ma co liczyć, gdy w kupie 15 tys. ludzi jakąś połowę stanowią jeszcze osoby przed mutacją, dziewczynki co piszczą jakby Biebera zobaczyły, rasta, pedały, ulizane studenty itp. |
|
|