Witam Wszystkich serdecznie, w temacie na luziku doradzono mi, abym założył tutaj nowy temat. Sprawa wyglądam tak, otworzyłem niedawno firmę meblową i startuję w pewnym konkursie, w którym miedzy innymi głos oddają internauci. Prosiłbym o oddawanie głosów na to łóżko do którego wklejam link niżej, chodzi mi oczywiście o najwyższą z możliwych ocenę. Wiem, że może nie każdemu przypadnie do gustu (ale o tym się przecież nie dyskutuje

) ten wyrób, ale potrzebuję Waszej pomocy.
Link do produktu konkursowego:
http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art97.html
Jestem bardzo wdzięczny, za każdy oddany głos, tym bardziej, że konkurencja nie próżnuje.

Pozdrawiam!