The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2011, 16:19
Dziś bardzo ciekawa gala boksu zawodowego się szykuje, w walce wieczoru Aleksandr Povietkin z Rusłanem Czagajewem o tytuł regularnego mistrza świata WBA w HW. Pas raczej nic dziś nie znaczy, bo prawdziwym mistrzem WBA jest Wład.

W undercardzie jest również ciekawe starcie, Robert Helenius podejmuje Siergieja Liachowicza, byłego mistrza świata - pogromce Lamona Brewstera (swoją drogą chyba jedna z najlepszych walk ostatniego 10-lecia). Faworytem jest Helenius, który może mieć już 3 byłych mistrzów świata na rozkładzie (Brewster, Peter...).

Co ciekawe, na ważeniu przed galą pojawił się Evander Holyfield, który zapewnia że jest po słowie z Sauerlandem, prawdopodobnie zawalczy on ze zwycięzcą o pas WBA. Czy najbardziej utytułowany pięściarz HW ma rację czy nie, to na pewno 49-letni były mistrz na pewno wierzy, że wciąż może zostać mistrzem świata (po raz piąty!).

Jeśli chodzi o ważenie.... Povietkin i Czagajew obaj równo po 105 kg. U Czagajewa to raczej standard, w ostatnich walkach ważył mniej więcej tyle samo. Natomiast Povietkin waży najwięcej w karierze.

Jeśli chodzi o Heleniusa i "Białego Wilka"....110,5kg Fina i 105,2 Białorusina. Fin więcej niż z Peterem ale wciąż w normie. Natomiast Liachowicz co prawda waży tyle co zazwyczaj, jednak wygląda na nieco zapuszczonego (od 2006 roku stoczył 3 walki...)

Moje przewidywania : Povietkin wygra z Czagajewem na punkty, a Helenius powali Liachowicza.

Mimo wszystko w walce wieczoru będę kibicował Czagajewowi, bo w przeciwieństwie do Povietkina nigdy nie bał się wyjść na Kliczko czy Wałujewa.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39.